НАВЧАННЯ
В АКАДЕМІЇ

Дізнатися більше

ПІСЛЯ УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВІДБОРУ, МАЙБУТНІ ПАТРУЛЬНІ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, ЯКИЙ ТРИВАЄ 4 МІСЯЦІ.

Підготовка, в першу чергу, направлена на набуття й відпрацювання практичних навичок, потрібних для ефективного виконання обов’язків патрульних поліцейських.

Основні напрями навчального курсу


1. Вивчення законодавчої бази й набуття високих комунікативних навичок відповідно до нових стандартів партнерства поліції й суспільства.


2. ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

Програма розроблена за участі американських і канадських партнерів. В основі курсу опрацювання сценаріїв на навчальному полігоні з максимальним наближенням до реальних умов, де серед іншого відпрацьовуватимуться навички з надання першої медичної допомоги.
3. СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КУРС ІЗ ВОГНЕВОЇ ПІДГОТОВКИ

Кількість боєприпасів для підготовки було збільшено майже вдвічі порівняно з першою хвилею підготовки патрульних. Наша мета — щоб слухач, який успішно завершить цей курс навчання, вийшовши на патрулювання першого дня, почувався впевнено.


ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ЗНАЧНА УВАГА ДОТРИМАННЮ ПРАВ ЛЮДИНИ, НЕДИСКРИМІНАЦІЇ Й ТОЛЕРАНТНОСТІ, ФОРМУВАННЮ ВИСОКИХ ПРОФЕСІЙНО-ЕТИЧНИХ І МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ.

НАВЧАЛЬНИЙ ПІДХІД


ІНТЕРАКТИВНИЙ ФОРМАТ

Із залученням тренерів, відібраних на конкурсній основі. Серед них — адвокати, юристи, правозахисники, практичні працівники Національної поліції, бізнес-тренери та інші професіонали.

ПРИНЦИП КОМБІНОВАНОСТІ

Передбачає трансформування здобутих теоретичних знань у конкретні вміння й навички через програвання реальних ситуацій, опрацювання кейсів з використанням реальних амуніції та обладнання.


ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАВЧАННЯ РОЗПОВІСТЬ ІНСТРУКТОР ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ВІТАЛІЙ ЖАДАН

ПРО СЛУЖБУ
ПІДРОЗДІЛИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
ПОТОЧНІ НАБОРИ
КОГО МИ ШУКАЄМО
ЯК ПРОЙТИ ВІДБІР
НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
КОНТАКТИ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ